SFINKS: Przyjęcie przez KDPW 1.353 warrantów subskrypcyjnych serii B spółki Sfinks Polska S.A.

opublikowano: 2007-07-13 07:00

Spis treści:

1. RAPORT

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
RAPORT UNI - PL nr 65 / 2007
Data sporządzenia: 2007-07-12
Skrócona nazwa emitenta
SFINKS
Temat
Przyjęcie przez KDPW 1.353 warrantów subskrypcyjnych serii B spółki Sfinks Polska S.A.
Rynek oficjalnych notowań giełdowych - podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Inny rynek regulowany - podstawa prawna
Treść raportu:
Treść raportu:
Zarząd Spółki Sfinks Polska S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym został poinformowany przez Zarząd Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. o przyjęciu w dniu 11 lipca 2007r. do depozytu papierów wartościowych 1.353 warrantów subskrypcyjnych serii B spółki Sfinks Polska S.A. oraz o oznaczeniu ich kodem PLSFNKS00052, pod warunkiem dopuszczenia tych warrantów do obrotu na rynku regulowanym.
Zarejestrowanie warrantów subskrypcyjnych serii B w depozycie papierów wartościowych nastąpi w terminie 2 dni od dnia złożenia przez Spółkę w KDPW dokumentów potwierdzających dopuszczenie warrantów do obrotu na rynku regulowanym.
Informacja o zarejestrowaniu pod kodem PLSFNKS00052 warrantów subskrypcyjnych serii B, a także informacja o zamknięciu kont dla nich prowadzonych, jak również informacja o zarejestrowaniu pod kodem PLSFNKS00011 akcji zwykłych na okaziciela serii G spółki Sfinks Polska SA oraz o liczbie akcji oznaczonych tym kodem zostanie podana w formie komunikatu KDPW.
Załączniki
Plik Opis

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2007-07-12 Michał Seider Wiceprezes Zarządu Michał Seider