Informacja została uznana za istotną ponieważ w wyniku podpisanej umowy oferta Plażuj.pl zostanie rozszerzona o nowe apartamenty wakacyjne w kurortach Umag i Pula w Chorwacji. Nowe obiekty wypoczynkowe o standardzie od 3 do 4 gwiazdek, zlokalizowane są w najbardziej popularnych chorwackich resortach półwyspu Istria nad Adriatykiem.
Rozszerzenie oferty o kolejne obiekty wypoczynkowe w bardzo konkurencyjnych cenach wpisuje się w strategię Zarządu w zakresie budowania silnej marki oferującej polskim Klientom wynajem apartamentów wakacyjnych w najatrakcyjniejszych cenowo europejskich destynacjach i będzie miało pozytywny wpływ na wyniki finansowe spółki.
Podstawa prawna:
§ 3 ust. 2. pkt. 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
- Maciej Szymański - Prezes Zarządu