VIGO SYSTEM S.A.: Wybór Przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz wybór Komitetu Audytu

opublikowano: 2021-09-21 15:35

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 20 / 2021
Data sporządzenia: 2021-09-21
Skrócona nazwa emitenta
VIGO SYSTEM S.A.
Temat
Wybór Przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz wybór Komitetu Audytu
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd emitenta, tj. VIGO System S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (dalej jako: „Emitent”), informuje, że w dniu 21 września 2021 roku odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Nadzorczej nowej kadencji, na którym Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o powierzeniu funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej Przemysławowi Danowskiemu.

Ponadto Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 21 września 2021 dokonała wyboru następujących członków Komitetu Audytu:
• Marek Wiechno;
• Zbigniew Więcław;
• Krzysztof Kaczmarczyk;

Rada Nadzorcza potwierdziła, że Komitet Audytu w powołanym składzie spełnia kryteria niezależności oraz pozostałe wymagania określone w art. 129 ust. 1, 3, 5 i 6 ustawy z dnia 11 maja 2017 roku o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym:
• Marek Wiechno spełnia kryterium niezależności i posiada kwali¬fikacje w dziedzinie rachunkowości lub rewizji finansowej;
• Zbigniew Więcław spełnia kryteria niezależności;
• Krzysztof Kaczmarczyk spełnia kryteria niezależności.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-09-21 Łukasz Piekarski Członek Zarządu