Hinduski CSS zainwestuje 1 mln EUR w budowę polskiego oddziału

opublikowano: 01-02-2008, 12:42

Hinduski Cybernet-SlashSupport (CSS) zdecydował o otwarciu swojego pierwszego europejskiego oddziału w Polsce. Zainwestuje w jego powstanie 1 mln EUR.

CSS, który zajmuje się świadczeniem usług IT, zarządzaniem bazami danych (IMS) oraz tworzeniem, rozwojem i testowaniem oprogramowania, zatrudni na początku 100 pracowników. W ciągu 24 miesięcy zwiększy je jednak dwukrotnie.

- Zastanawialiśmy się nad Bułgarią i Rumunią ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Polskę – powiedział Shiva Ramani, współzałożyciel i prezes CSS. Podkreślił, że jednym z czynników, które wpłynęły na wybór Wrocławia była wysoka kultura pracy, podobna do takiej, jaka panuje w Chennai, indyjskim mieście, gdzie znajduje się inny oddział spółki.

- To miasto [Wrocław-red.] chce firm, które dysponują nowymi technologiami. Będziemy mieli tam szeroki dostęp do talentów technicznych, których poszukujemy  – powiedział Ramani.
CSS zapowiada, że polski oddział ma świadczyć usług dla Francji i Niemczech.
MD, AP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane