Masowy odzew za ogłoszenie o sprzedaży domów za 1 EUR

  • DI
opublikowano: 04-02-2019, 22:00

300 wniosków i 100 tys. mejli — taki już jest odzew osób z całego świata na informację o tym, że w miasteczku Sambuca na Sycylii można kupić dom za 1 EUR pod warunkiem, że się go wyremontuje za co najmniej 15 tysięcy EUR.

Od miesięcy władze miasteczka, uznanego w 2016 r. za najpiękniejsze we Włoszech, podejmowały starania, by sprzedać 40 opuszczonych domów komunalnych i 400 prywatnych. Tymczasem wystarczyły informacje w amerykańskiej telewizji i brytyjskiej gazecie, rozpowszechnione przez inne media, by urząd został zasypany korespondencją od zainteresowanych osób. Niektórzy od razu przyjeżdżają, np. z Nowego Jorku i Dubaju. Zainteresowanie zakupem domów w Sambuca wyraziły osoby m.in. z Wielkiej Brytanii, Argentyny, Norwegii, Danii i Izraela.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu