Możesz zarządzać wszystkimi swoimi transportami morskimi i lotniczymi w czasie rzeczywistym?

Materiał partnera
opublikowano: 16-11-2015, 15:50

To trudne do uwierzenia, tym bardziej gdy pracuje się z wieloma firmami spedycyjnymi, a każda z nich raportuje frachty przez siebie realizowane w inny sposób. W Noble Shipping wiemy, jak dużym wyzwaniem dla działów logistyki jest zarządzanie morskimi i lotniczymi łańcuchami dostaw, jak wiele nieprzewidywalnych zmiennych może się pojawić i jak wiele pracy trzeba włożyć w globalne kontakty — od fabryk po magazyny dystrybucji wyrobów gotowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu uwierzyliśmy, że tylko zaprojektowanie, zbudowanie i wdrożenie dedykowanego systemu B2B, łączącego wszystkich uczestników łańcucha dostaw, może pozwolić tak eksporterom jak i importerom na sprawne zarządzanie swoimi ładunkami, skrócenie czasów reakcji, przyśpieszenie operacji i zredukowanie kosztów.

Tworzymy narzędzie, dzięki któremu żaden logistyk nie będzie musiał tworzyć ręcznie przygotowywanych i modyfikowanych raportów ani korzystać z okrojonych systemów IT różnych współpracujących firm spedycyjnych. Już niedługo nasz unikatowy w skali europejskiej system B2B będzie gotowy do pracy i udostępniony wszystkim firmom korzystających z frachtów morskich i lotniczych, tak w imporcie jak i w eksporcie.

To wszystko i wiele więcej już wkrótce w jednym inteligentnym systemie B2B, który tworzymy z myślą o Tobie. Dowiedz się więcej na: www.nobleshipping.pl  

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Możesz zarządzać wszystkimi swoimi transportami morskimi i lotniczymi w czasie rzeczywistym?