NewConnect: Oskarżył o wyprowadzenie pieniędzy, teraz przeprasza

opublikowano: 08-06-2016, 17:18

Maciej Kabat, prezes spółki konsultingowej Eficom-Sinersio, za pośrednictwem kanału informacyjnego ESPI przeprosił dwóch menedżerów za opublikowanie informacji o zgłoszeniu do prokuratury zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

W marcu w systemie EBI (służy do przekazywania większości informacji spółkom z NewConnect) Maciej Kabat (w przeszłości analityk giełdowy w Amerbrokers i Invista DM) wraz z wiceprezesem Adamem Prokopowiczem opublikował komunikat o złożeniu w warszawskiej prokuraturze rejonowej zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez dwóch kluczowych akcjonariuszy spółki - Tomasza Stępskiego (to były prezes Eficom, obecnie członek rady nadzorczej) i Marcina Bąkowskiego (byłego wiceprezesa) wraz z wnioskiem o ściganie.

Zarząd podejrzewał wyprowadzenie pieniędzy ze spółki.

Teraz Maciej Kabat przeprosił, dodając, że w momencie publikacji raportu zarzuty nie były formalnie potwierdzone i "ich podanie do publicznej wiadomości w takiej formie nie powinno mieć miejsca".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / New Connect / NewConnect: Oskarżył o wyprowadzenie pieniędzy, teraz przeprasza