Nowojorski apartament Pavarottiego szuka nowego właściciela

opublikowano: 11-04-2016, 15:36

Nowojorski apartament Luciano Pavarottiego przy Central Parku został połączony z sąsiadującym mieszkaniem i teraz, a powstałą nieruchomość można teraz kupić za 20,5 mln USD, podaje Bloomberg.

Zobacz więcej

Luciano Pavarotti

TopFoto/Forum

Apartament, z którego słynny tenor korzystał przez blisko 30 lat, znajduje się na 23 piętrze Hampshire House, budynku zlokalizowanego pod adresem 150 Central Park South. Powstały w 1938 r. budynek oferuje 24-godzinną obsługę, w tym pralnie, spa i klub sportowy.

Zamieszkiwany przez Pavarottiego apartament #2301 po raz pierwszy trafił na rynek dwa lata temu z ceną 13,7 mln USD. W tym oferta jego sprzedaży pojawiła się ponownie, jednak była już niższa o 3,2 mln USD.

Sąsiadujący z apartamentem tenora lokal nr #2302/3 w lutym został wystawiony na sprzedaż za 10 mln USD. Połączone mieszkania mogą zainteresować bardziej wymagających nabywców z głębszym portfelem. Mieszkanie Pavarottiego, było niemal dwukrotnie większe od sąsiadującego, jednak to drugie oferuje pokaźny taras i widok ze wszystkich pomieszczeń na Central Park.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Łasica, Bloomberg

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu