Orlen Team jedzie na rajd Master

Krzysztof Kluska
30-07-2002, 00:00

W rozgrywanym w dniach 1-11 sierpnia rajdzie Master — Śladami Carów wystartuje czterech polskich zawodników. Reprezentują oni Orlen Team. Na imprezę jedzie dwóch motocyklistów — Jacek Czachor i Marek Dąbrowski oraz załoga samochodowa — Łukasz Komornicki i Rafał Marton w nowym Mitsubishi Pajero EVO T2 Diesel. Cała czwórka startowała w ubiegłorocznym rajdzie Paryż-Dakar. Jednak start w rajdzie Master jest dla nich pierwszym w barwach Orlen Team.

Obecnie cały zespół chce jak najlepiej przygotować się do najbliższej edycji rajdu Paryż-Dakar. Jedną z prób ma być właśnie start w rajdzie Master. W ciągu 10 dni zawodnicy pokonają trasę 5 tys. km bez dnia odpoczynku. Początek rajdu zaplanowano w Sankt Petersburgu, a koniec nad brzegiem Morza Czarnego. Kierownictwo PKN Orlen nie ukrywa, że liczy na sukcesy swoich zawodników. Szanse są spore, ponieważ w rajdzie Master prawie połowa startujących to załogi amatorów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Krzysztof Kluska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Orlen Team jedzie na rajd Master