PAIIZ zaprasza przedsiębiorców na targi meblowe w Ostródzie

  • Marta Bellon
opublikowano: 12-03-2012, 00:00

We wrześniu rusza ważna impreza targowa dla branży meblarskiej. PAIIZ pokryje koszt udziału w niej 20 firmom.

Jesienią odbędzie się jedna z największych imprez targowych branży meblarskiej — Międzynarodowe Targi Meblowe MTM w Ostródzie. Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIIZ) prowadzi nabór przedsiębiorców z Polski wschodniej na organizowany i finansowany przez nią wyjazd na targi. Przedłużony nabór wniosków potrwa do 20 marca. Targi rozpoczną się 10 września i potrwają do 14 września. PAIIZ organizuje wyjazd w ramach projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Mogą wziąć w nim udział przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w sektorze meblowym minimum 18 miesięcy na terenie jednego z pięciu województw Polski wschodniej: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego lub podkarpackiego.

PAIIZ chce zorganizować wyjazd dla 20 przedsiębiorstw. Ogłoszenie wyników naboru ma nastąpić w kwietniu. Agencja pokrywa koszty uczestnictwa przedsiębiorcy w wyjeździe. Płaci za zakwaterowanie w hotelu, bilety wstępu na targi, wynajem sali do spotkań biznesowych, przygotowanie broszury informacyjno-promocyjnej związanej z uczestnictwem w targach, wynajem i zabudowę powierzchni wystawienniczej oraz transport eksponatów meblowych na miejsce odbywania się targów i z powrotem. Za ubezpieczenie, wyżywienie oraz dojazd na teren targów i transfery lokalne przedsiębiorcy muszą zapłacić z własnej kieszeni.

PAIIZ szacuje, że koszt udziału jednego przedsiębiorcy w wyjeździe wyniesie 25 tys. zł. Aby się zgłosić, należy przesłać wniosek dostępny na stroniepolskawschodnia.eu wraz z wymaganymi załącznikami (aktualny odpis z KRS lub zaświadczenie o wpisie do EDG wydane nie później niż sześć miesięcy przed dniem składania wniosku, kopie poświadczone „za zgodność z oryginałem” na każdej zadrukowanej stronie kopii) należy składać osobiście, pocztą tradycyjną lub kurierem na adres: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa z dopiskiem: BPW — Targi MTM 2012. PAIIZ zastrzega jednocześnie, że zgłoszenia, wnioski przesłane pocztą elektroniczną lub faksem nie będą rozpatrywane.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane