#PBdosłuchania (odc. 42): Rzucić biznes i wyjechać na Mazury

opublikowano: 04-05-2018, 05:56
aktualizacja: 04-05-2018, 06:01

Wielu z nas dopada często myśl, by rzucić wszystko i wyjechać na Mazury. Albo w Bieszczady. Marzenie to najczęściej ogranicza się do wrzucenia mema w sieci społecznościowe. Moi dzisiejsi goście pokazują że można, choć to trudne, ale warto.

Piotr Ciszek, biznesmen z Warszawy, zaczął realizować plan dwadzieścia lat temu, kiedy kupił pałac w Nakomiadach. Dziś zarządzany przez niego i jego żonę, Joannę, obiekt nie przypomina ruiny sprzed dwóch dekad. Wspaniały park otacza zabytkowy budynek będący tak pięknym, jakim nigdy nie był, co przyznają też jego przedwojenni właściciele. W naszej rozmowie usłyszą Państwo o marzeniach, które kierowały uciekinierami z Warszawy, problemach związanych z remontem i finansowaniem inwestycji oraz oraz zagospodarowaniu rynkowej niszy, która stała się pomysłem na kolejny biznes. Tym razem mazurski.

Kolejny gość to Joanna Jaskółka, blogerka ze wsi Iznota nad Krutynią. Urodzona na Mazurach wyjechała na studia do Warszawy. Potem zaszła w ciążę i zaczęła pisać bloga, z którymi to dziećmi wróciła do rodziców. Dziś jej strona internetowa – MatkaTylkoJedna.pl - to prawdziwe przedsiębiorstwo, z którego żyje, i przez które wywiera wpływ na setki tysięcy czytelniczek i czytelników. Porozmawiamy o tym dlaczego wróciła nad jeziora, jak buduje społeczność fanów, jak wybiera oferty reklamowe i czym się kieruje w wychowaniu dzieci.

To jest Puls Biznesu do słuchania w najdłuższą majówkę nowoczesnej Europy. Przed mikrofonem Marcin Dobrowolski, zapraszam na program.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Dobrowolski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy