Polnord <PNOR.WA> Aport nieruchomości do spółki zależnej POLNORD-DOM Sp. z o.o.

Maria Czudowska
07-11-2003, 16:52

Polnord <PNOR.WA> Aport nieruchomości do spółki zależnej POLNORD-DOM Sp. z o.o. APORT NIERUCHOMOŚCI DO SPÓŁKI ZALEŻNEJ POLNORD-DOM SP. Z O.O.
Raport bieżący nr 58/2003
Zarząd POLNORD S.A. informuje, że podjął decyzję o zamiarze wniesienia nieruchomości gruntowej w formie aportu do POLNORD-DOM Sp. z o.o. w Gdańsku (spółka zależna w 100%).
1. Data podjęcia decyzji o zamiarze wniesienia aktywów 7 listopada 2003 rok.
2. Aktywa mają zostać wniesione w formie aportu do spółki zależnej POLNORD DOM Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul.Kartuskiej 246.
3. Przedmiotem działalności POLNORD DOM Sp. z o.o. jest: - prowadzenie działalności developerskiej, - budowa i sprzedaż mieszkań, lokali użytkowych, garaży oraz obiektów towarzyszących budownictwu mieszkaniowemu, - gospodarowanie zasobami mieszkaniowymi.
4. Wnoszone aktywa stanowią nieruchomość gruntową o powierzchni 25,67 ha, położoną w Gdańsku ul.Świętokrzyska, obejmującą działki 2/1, 2/2, 2/3, 2/8, 2/9, 232/27, przy czym aportem mogą być wnoszone poszczególne działki.
5. Wartość ewidencyjna aktywów będących przedmiotem aportu w księgach rachunkowych POLNORD S.A. wynosi 4 216 981,40 złotych.
6. W przypadku wniesienia aportem wszystkich działek wartość aktywów, która zostanie ujawniona w księgach rachunkowych POLNORD-DOM Sp. z o.o. jest szacowana na około 13 000 000 złotych na podstawie wyceny sporządzonej przez biegłego rzeczoznawcę.
Data sporządzenia raportu: 07-11-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Maria Czudowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / / Polnord &lt;PNOR.WA&gt; Aport nieruchomości do spółki zależnej POLNORD-DOM Sp. z o.o.