Pomysł na biznes: Czas na minimalizm - MIUGO (WIDEO)

opublikowano: 09-03-2018, 18:50

Jak stworzyć markę własnych zegarków i sprawić, by w rok podbiły one rynek? Jak prowadzić biznes gdy ma się dwadzieścia kilka lat? I wreszcie, czy precyzja musi dużo kosztować? O to wszystko zapytaliśmy dzisiaj duet MIUGO czyli Kasię i Patryka.

 - Prowadzimy już ten biznes od ponad roku, prężnie się rozwijamy z miesiąca na miesiąc i właściwie realizujemy nasze marzenia, bo to są takie zegarki jakie zawsze chcieliśmy nosić - mówi Patryk Szczypek, współwłaściciel marki MIUGO

MIUGO to polska marka, za którą stoi młode małżeństwo - Kasia i Patryk Szczypek. Produkowane przez nich zegarki mają łączyć minimalistyczną formę i design, z wysoką jakością mechanizmu i nierdzewną kopertą. Jak mówi Kasia, założenie było proste - zegarek dla każdego. Jednak początki wcale nie są łatwe, a duet MIUGO przyznaje, że czasami trudno im dojść do porozumienia jak wyglądać ma ostateczny produkt.

- Od nas wychodzi cała koncepcja odnośnie każdego szczegółu. Indeksy, wskazówki, kolory tarcz, kolory kopert, bransolet, pasków. Pamiętam taką sytuację, gdzie zanim doszło w ogóle do wypuszczenia tych zegarków, to jak je projektowaliśmy i zastanawialiśmy się co będzie ze sobą fajnie wyglądało, to miesiąc spędziliśmy nad tym, żeby ustalić jak będą wyglądały wskazówki - mówi Kasia Szczypek, współwłaścicielka marki MIUGO.

Podział ról jest prosty - Kasia odpowiada za stronę estetyczną, a Patryk za biznesową. Teraz w planach mają podbój zagranicznych rynków.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu