Two Sigma dąży do pracy hybrydowej

  • Paweł Makosz
opublikowano: 15-03-2021, 18:24

Two Sigma nie będzie wymagać od pracowników powrotu do biura aż do września. Firma planuje również eksperyment z modelem hybrydowym, który pozwoli na pracę zdalną przez dwa dni w tygodniu.

Pracownicy powinni spodziewać się powrotu do biur po amerykańskim Święcie Pracy, które wypada 7 września. Będzie to jednak zależało od “dostępności szczepionek i globalnych regulacji", powiedział dyrektor ds. technologii w Two Sigma Jeff Wecker.

Adobe Stock

Firma, której wartość szacowana jest na 58 mld USD, planuje stopniowy powrót pracowników do swoich amerykańskich biur. Two Sigma chce przetestować oraz dokładnie ocenić model hybrydowy pozwalający na pracę zdalną przez dwa dni w tygodniu.

Two Sigma zatrudnia ponad 1600 pracowników na całym świecie, w tym około 1350 w biurach na Manhattanie. Oprócz inwestowania w fundusze hedgingowe, prowadzą działalność w zakresie venture capital, private equity, impact investing, market-making oraz zajmują się branżą ubezpieczeniową.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane