VII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

DI
opublikowano: 08-12-2016, 16:08

Już 16 stycznia 2017 roku w Warszawie odbędzie się siódma edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG.

Jest to największe coroczne wydarzenie tego typu w Polsce skierowane do kadry zarządzającej, przede wszystkim dyrektorów finansowych i głównych księgowych. 

Zakres merytoryczny Kongresu

W programie wydarzenia zaplanowano 11 prelekcji obejmujących najbardziej aktualne zmiany z obszarów prawa, podatków, finansów i rachunkowości istotne dla przedsiębiorców w 2017 roku. Wszystkie prelekcje zostaną poprowadzone przez partnerów i dyrektorów KPMG w Polsce, w tym m.in. doradców podatkowych, radców prawnych oraz biegłych rewidentów. 

Rejestracja

Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za kwestie podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności dyrektorów finansowych, głównych księgowych oraz szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu. 

Udział w Kongresie jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Warunkiem udziału jest otrzymanie od KPMG potwierdzenia uczestnictwa na adres e-mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym. Oprócz udziału stacjonarnego, możliwy jest także udział poprzez transmisję online.

Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 5 stycznia 2017 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej kpmg.com/pl/kongresKPMG, wybierając właściwy rodzaj uczestnictwa (stacjonarnie lub poprzez transmisję). 

Wyłącznym organizatorem i patronem merytorycznym Kongresu jest firma audytorsko-doradcza KPMG w Polsce. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji zgłoszeń. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / VII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG