WZA GTC zdecydowało o podwyższeniu kapitału spółki

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 20-03-2006, 20:12

Akcjonariusze Globe Trade Centre SA zdecydowali w poniedziałek o podwyższeniu kapitału zakładowego przez emisję do 1,8 mln akcji serii G z wyłączeniem prawa poboru - poinformował PAP jeden z uczestników WZA spółki. Obecnie kapitał GTC dzieli się na 19 mln 964 tys. 841 akcji.

Akcjonariusze Globe Trade Centre SA zdecydowali w poniedziałek o podwyższeniu kapitału zakładowego przez emisję do 1,8 mln akcji serii G z wyłączeniem prawa poboru - poinformował PAP jeden z uczestników WZA spółki. Obecnie kapitał GTC dzieli się na 19 mln 964 tys. 841 akcji.

Przewodniczący rady nadzorczej spółki Eli Alroy informował wcześniej, że ewentualne podwyższenie kapitału odbędzie się z uwzględnieniem ceny rynkowej GTC.

Niedawno deweloper poinformował, że planuje zainwestować do końca 2008 r. co najmniej 500 mln euro w nowe projekty w regionie.

Obecnie GTC działa w sześciu krajach Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Węgry, Czechy, Rumunia, Serbia i Chorwacja). W 2006 r. chce rozpocząć działalność na trzech nowych rynkach: Słowacja, Bułgaria i Ukraina.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / WZA GTC zdecydowało o podwyższeniu kapitału spółki