ZMPD wzywa do wstrzymania ruchu ciężarówek w piątek

Polska Agencja Prasowa SA
07-04-2005, 15:03

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD) wzywa wszystkich drogowych przewoźników międzynarodowych oraz innych polskich przedsiębiorców transportowych do uczczenia pamięci Jana Pawła II poprzez zatrzymanie samochodów w piątek, 8 kwietnia, w godz. od 7 do 17.

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD) wzywa wszystkich drogowych przewoźników międzynarodowych oraz innych polskich przedsiębiorców transportowych do uczczenia pamięci Jana Pawła II poprzez zatrzymanie samochodów w piątek, 8 kwietnia, w godz. od 7 do 17.

 "Organizując ten swoisty dzień ciszy ułatwimy innym polskim kierowcom dotarcie do miejsc modlitwy" - czytamy w apelu.

W związku z żałobą narodową, zrzeszenie proponuje zawieszenie czarnej wstążeczki na samochodach - na antenie albo na atrapie i prosi o pomoc w poinformowaniu o tej inicjatywie wszystkich kierowców ciężarówek, np. przez CB radio i telefony.     lb/ pwd/ itm/

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / ZMPD wzywa do wstrzymania ruchu ciężarówek w piątek