KAS ukarała firmę ze Śląska. 20 mln zł za handel z Rosją
Śląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) nałożyła 20 mln zł kary na spółkę z woj. śląskiego zajmującą się sprzedażą pojazdów. Za jej sprawą do Rosji trafiły luksusowe samochody i motocykl o łącznej wartości ponad 19 mln EUR.