Credit Suisse otrzyma saudyjską licencję bankową

opublikowano: 24-04-2019, 12:18

Licencja bankowa na prowadzenie działalności w Arabii Saudyjskiej zostanie wydana Credit Suisse, , powiedział Mohammed al-Jadaan minister finansów królestwa.

Szwajcarski bank starał się o uzyskanie pełnej licencji bankowej w największej gospodarce Bliskiego Wschodu, a w lipcu ubiegłego roku dyrektor generalny banku, Tidjane Thiam, powiedział, że udał się osobiście do kraju, aby złożyć wniosek.

Zobacz więcej

fot. Bloomberg

Jednak w październiku Thiam - który miał udać się na konferencję Future Investment Initiative w Rijadzie - zdecydował się nie uczestniczyć w tym wydarzeniu, dołączając do kilku innych dyrektorów, którzy wycofali się wśród zgiełku po zniknięciu saudyjskiego dziennikarza Jamala Khashoggi.

036950dd-4556-4e30-aabc-314ab0b280bd
Frankowicze kontra banki
Informacje dla zadłużonych we franku szwajcarskim. Rozstrzygnięcia z sal sądowych, opinie prawników, bankierów i zainteresowanych problemem
ZAPISZ MNIE
Frankowicze kontra banki
autor: Kamil Zatoński
Wysyłany co dwa tygodnie
Kamil Zatoński
Informacje dla zadłużonych we franku szwajcarskim. Rozstrzygnięcia z sal sądowych, opinie prawników, bankierów i zainteresowanych problemem
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu