Dyplomacja i biznes czcili 3-lecie Sheratona

Renata Zawadzka
opublikowano: 12-05-1999, 00:00

Dyplomacja i biznes czcili 3-lecie Sheratona

W ciągu trzech lat od momentu otwarcia hotel Sheraton stał się nieodłącznym elementem architektury placu Trzech Krzyży w Warszawie. Gościł sławnych ludzi ze świata sztuki, polityki i biznesu z całego świata. Wrósł też w społeczny krajobraz miasta. Do hotelowego lobby wiele osób chętnie wpada na kawę i coś słodkiego, a restauracje i sale balowe stały się miejscem prestiżowych spotkań. Na uroczysty rocznicowy bankiet przybyli ambasadorzy wielu państw, znani aktorzy i biznesmeni.

DLA ZAMOŻNYCH: Staramy się słuchać uwag naszych gości, tak by wszyscy byli zadowoleni z naszej oferty. Nie obiecujemy obniżki cen, ale także nie obniżymy jakości usług — zapowiada Gerd Bauer, dyrektor generalny Sheratona.

WYBIERAMY SHERATON: Serge April, ambasador Kanady, ponoć zwykle poleca Sheraton swoim gościom. Na rocznicową imprezę przybył z małżonką, znakomicie już radzącą sobie z niełatwym przecież polskim językiem.

BEZ GRANIC: Grzegorzowi Prądzyńskiemu (po lewej), szefowi Orbis Travel, towarzyszy Mariusz Białek, szef Neumann Group, z żoną Magdaleną, reprezentującą w Polsce Club Med. Pascale, urocza małżonka Grzegorza Prądzyńskiego pochodząca z Francji, uczy się systematycznie języka polskiego. Niestety, jeszcze boi się mówić. Takich kłopotów nie będzie miała zapewne mająca się niebawem urodzić córeczka państwa Białków. Wraz z mamą zwiedziła już pięć kontynentów.

SYMPATYCY: W kręgu przyjaciół Sheratona znalazł się także Vincente Sanchez, ambasador Chile, wraz z małżonką Amparo.

STALI GOŚCIE: Roman Fedorczuk, prezes ABK & Company, ze swą przyjaciółką Magdaleną Pichelską bywa tu chętnie nie tylko przy tak uroczystych okazjach.

MILI GOŚCIE: Przybył także Dariusz Rosati, były minister spraw zagranicznych, z żoną Teresą.

HOTEL JAK BANK: Dla Violetty Hamerskiej, dyrektora zarządzającego Nordic Team, Sheraton jest jednym z klientów. W warszawskim hotelu — jako jednym z nielicznych w Polsce — zainstalowano bowiem norweskie sejfy dla turystów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Renata Zawadzka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Dyplomacja i biznes czcili 3-lecie Sheratona