NFI Kwiatkowski <NFIWi.WA> 23/2003 Powołanie Zarządu na nową kadencję

31-10-2003, 16:48

NFI Kwiatkowski <NFIWi.WA> 23/2003 Powołanie Zarządu na nową kadencję 23/2003 POWOŁANIE ZARZĄDU NA NOWĄ KADENCJĘ
Zarząd Narodowego Funduszu Inwestycyjnego imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie informuje, że Rada Nadzorcza NFI im. Eugeniusza Kwiatkowskiego S.A. na posiedzeniu w dniu 31 października 2003 roku, w głosowaniu tajnym, powołała Zarząd Funduszu na kolejną kadencję w składzie:Karol Cieślak-Prezes Zarządu i Waleria Kupiec-Członek Zarządu.
Pan Karol Cieślak jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 1993-1994 kierował zespołem inwestycji kapitałowych w Kredyt Bank S.A. Od 1995 roku do września 1999 roku był dyrektorem inwestycyjnym w NFI im. E. Kwiatkowskiego S.A. Do marca 2002 roku zarządzał portfelem inwestycyjnym w Warsaw Equity Holding Sp.z o.o.Od 6 marca 2002 roku do chwili obecnej jest Wiceprezesem Zarządu PZU NFI Management Sp.z o.o.-firmy zarządzającej majątkiem NFI im.E. Kwiatkowskiego S.A. Pełnił również funkcję Prezesa Zarządu Funduszu poprzedniej kadencji od maja 2002 roku.
Pani Waleria Kupiec jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Ekonomiki Pracy i Zarządzania. Od 1995 roku jest zatrudniona w NFI im.E. Kwiatkowskiego S.A. na stanowisku Głównego Księgowego.
Pan Karol Cieślak i Pani Waleria Kupiec nie prowadzą innej działalności poza Funduszem. Pan Karol Cieślak jak również Pani Waleria Kupiec nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, nie uczestniczą w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek organu oraz nie figurują w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.
Data sporządzenia raportu: 31-10-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / NFI Kwiatkowski &lt;NFIWi.WA&gt; 23/2003 Powołanie Zarządu na nową kadencję