23-03-2010, 13:52
Urząd miejski ogłosił przetarg na budowę oczyszczalni ścieków oraz kanalizacji ściekowej. Zamówienie, współfinansowane z unijnych pieniędzy, jest warte 23,4 mln zł netto. Przetarg jest otwarty, a o wyborze wykonawcy zdecyduje najniższa cena. Zwycięzca będzie mieć na wykonanie prac dwa lata.