Norymberga przyciągnie spółki spożywcze

Dominika Masajło
opublikowano: 11-12-2016, 22:00

Złap kontrakt

Zbliża się kolejna edycja giełdy kooperacyjnej dla przedsiębiorców podczas targów żywności ekologicznej Biofach 2017 w Norymberdze (Niemcy). Przedsięwzięcie, które odbędzie się 16-17 lutego, przeznaczone jest dla producentów, dystrybutorów, agentów handlowych i przedstawicieli branży żywności ekologicznej z sektorów: świeża i mrożona żywność, orzechy i suszone owoce, zdrowe przekąski, suplementy diety i zioła, kosmetyki naturalne oraz napoje — soki, piwa, wina.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny (link do strony można znaleźć obok). Z dostępnego katalogu on-line przedsiębiorcy dokonują wyboru firm, z którymi spotkają się podczas giełdy, natomiast 16-17 lutego przy ponumerowanych stolikach odbędą się serie 30-minutowych spotkań między dobranymi w pary biznesmenami. Oficjalnym językiem rozmów będzie angielski. Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny, jednak organizatorzy nie pokrywają kosztów transportu i zakwaterowania, a także biletów wejściowych na targi.

WAŻNA DATA:

8.02

Do tego dnia przedsiębiorcy powinni zarejestrować swoje profile on-line.

WIĘCEJ INFORMACJI:

https://www.b2match.eu/biofach2017/sign_up slawomir_biedermann@parp.gov.pl tel.: +22 432 87 05

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Norymberga przyciągnie spółki spożywcze