OF radzi: Obserwuj GTC

Open Finance
opublikowano: 04-12-2008, 09:57

W czwartek zwróć uwagę na spółkę GTC - zalecają specjaliści z Open Finance. I uzasadniają: 

Spółka deweloperska, która okazała się hitem ubiegłego tygodnia, kiedy podrożała o 44 proc., po tak silnym odbiciu cieszy się już mniejszym zainteresowaniem inwestorów. W ciągu pierwszych trzech sesji tego tygodnia akcje GTC przeceniono o 6 proc., w tym aż o 5,6 proc. w środę. Wybicie z wąskiego kanału spadkowego, w którym cena poruszała się od końca sierpnia, było niewątpliwie oznaką siły popytu, lecz dalsze zwyżki stoją pod znakiem zapytania, ponieważ kurs zbliża się do średnioterminowego oporu w postaci średniej kroczącej z 50 sesji. Wskaźnik RSI pokazuje wykupienie rynku (wczesny sygnał sprzedaż), ale MACD nie wysłał jeszcze alarmujących sygnałów. Posiadacze akcji mogą ustawić zlecenia obronne w okolicy 14,2 zł, gdzie leży szybka średnia (z 20 notowań).OF radzi: Obserwuj GTC

OF radzi: Obserwuj GTCOF radzi: Obserwuj GTC

Poinformowali przed sesją:

Olympic - operator kasyn zwiększył limit kredytowy w Hansabank z 10 do 25 mln euro. Pożyczka ma być spłacona w grudniu 2013 r. Oprocentowanie wynosi 6M Euribor plus 3,75 proc.

Eurotel - spółka zamierza nabyć zorganizowaną część przedsiębiorstwa Autoryzowanych Punktów Sprzedaży i Autoryzowanych Doradców Biznesowych. Warunki finansowe i pozostałe szczegóły nie zostały ujawnione.

Masters - spółka zdeponowała na lokacie w BGŻ 20 mln PLN.

eCard - sąd rejestrowy odmówił wpisania zmian w zarządzie do rejestru spółki. Zbiera się rada nadzorcza, która ma wyjaśnić sytuację.

Orlen - PKN domaga się od Yukos International 250 mln USD odszkodowania. Sprawa dotyczy nieprawdziwych oświadczeń Yukos przy przejęciu rafinerii Możejki przez Orlen.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Open Finance

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / OF radzi: Obserwuj GTC