Tesla szuka ochotników, by dali odpór „nienawistnikom” wątpiącym w spółkę

opublikowano: 29-03-2018, 19:52
aktualizacja: 29-03-2018, 19:53

Tesla zaapelowała do pracowników swojej fabryki, aby dowiedli iż „nienawistnicy” stawiających przeciwko spółce mylą się. Wezwała ochotników, aby pomogli przyspieszyć produkcję auta model 3.

W kilku pismach skierowanych do pracowników w ubiegłym tygodniu Doug Field, szef produkcji wskazał na sposoby zwiększenia produkcji. Ogłosił, że jeśli przekroczy ona 300 aut dziennie będzie to „niesamowite zwycięstwo” w momencie kiedy krytycy spółki i grający na spadek kursu jej akcji coraz głośniej wyrażają wątpliwość w zdolność Tesli do osiągnięcia produkcji zapowiadanej przez prezesa Elona Muska.

Zobacz więcej

fot. Bloomberg

- Uważam to za osobistą obrazę i wy też tak powinniście to odbierać – napisał Fiels. - Zróbmy tak, aby pożałowali, że kiedykolwiek postawili przeciwko nam. Możecie dowieść, że ta banda nienawistników się myli – dodał.

W czwartek i piątek Tesla ma wstrzymać produkcję aut model S i model X, która jest większa niż planowano. Nieokreślona liczba pracowników, budująca te auta, będzie mogła wziąć bezpłatne wolne, płatny urlop lub będzie mogła  przyłączyć się do produkcji aut model 3.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, Bloomberg

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Tesla szuka ochotników, by dali odpór „nienawistnikom” wątpiącym w spółkę