Czytasz dzięki

Wałbrzyska SSE będzie współpracować z Dolnośląskim Klastrem Motoryzacyjnym

ISBNews
opublikowano: 03-11-2015, 13:45

Wałbrzyska SSE "Invest-Park" podpisała porozumienia o współpracy w ramach Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego (DKM) z liderem DKM - Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną (LSSE), poinformowała LSSE.

"Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny to doskonała szansa na poznanie się, zdobycie cennych kontaktów i realizowanie wspólnych, innowacyjnych projektów. Chociaż wiele z firm obecnych w klastrze na co dzień konkuruje ze sobą, to okazuje się, że spotykając się w ramach klastra potrafią planować wspólne zakupy, szkolenia i rozmawiać z potencjalnymi podwykonawcami" - powiedział prezes LSSE Rafał Jurkowlaniec, cytowany w komunikacie.

DKM to wspólny projekt Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przedstawicieli branży motoryzacyjnej, Politechniki Wrocławskiej, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Ministerstwa Gospodarki. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" jest 29. podmiotem, który dołączył do DKM.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane