Comarch przypomniał o sobie

Dariusz Karolak
opublikowano: 21-10-2002, 00:00

Zapomniana spółka przypomniała o sobie tygodniowym wolumenem, największym od końca VI. Wydarzeniem ubiegłego tygodnia było pokonanie od dołu dziennej średniej VAMA10, znajdującej się na 23,4 zł. Kolejny opór wyznacza skupisko górnych cieni grubych świec z września na 26 zł.

Blisko tej wartości znajdą się w tym tygodniu średnia tygodniowa VAMA10 oraz średnia ważona z 20 tygodni stojąca na drodze do powrotu do górnej połowy wstęgi tygodniowej, czyli do rynku wzrostowego. Niepewność co do możliwości kontynuacji wzrostów oddają dotarcie do półrocznych oporów przez dzienny RSI i MACD. Optymistyczna jest za to zmiana kierunku ruchu przez większość oscylatorów tygodniowych, w tym sygnał kupna wygenerowany przez tygodniowy stochastic. W połączeniu z akumulacją, szczególnie intensywnie przeprowadzaną na sesjach 15 i 16 X, oznacza to wysokie prawdopodobieństwo wyjścia byków obronną ręką z krótkoterminowych zawirowań, które mogą nadejść w związku z wydarzeniami na innych rynkach lub z publikacją wyników za III kwartał.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Comarch przypomniał o sobie