KNF nałożyła karę na CDM Pekao, umorzyła zawiadomienie ws. kupna akcji DM IDM SA

(Marek Druś)
opublikowano: 13-10-2006, 17:26

W piątek na II posiedzeniu zebrała się Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Podjęła uchwałę w sprawie nadania regulaminu KNF. Komisja nałożyła na Centralny Dom Maklerski Pekao karę w wysokości 40 tys.

W piątek na II posiedzeniu zebrała się Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Podjęła uchwałę w sprawie nadania regulaminu KNF. Komisja nałożyła na Centralny Dom Maklerski Pekao karę w wysokości 40 tys. zł „za nieprawidłowe prowadzenie działalności maklerskiej w zakresie wykonywania zleceń wystawianych na podstawie dyspozycji przekazywanych przez klientów za pośrednictwem Internetu”. Na wniosek strony KNF umorzyła postępowanie w sprawie zawiadomienia o zamiarze objęcia akcji Domu Maklerskiego IDM SA, w liczbie powodującej przekroczenie 20 proc. kapitału zakładowego oraz ogólnej liczby głosów na WZA.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / KNF nałożyła karę na CDM Pekao, umorzyła zawiadomienie ws. kupna akcji DM IDM SA