Spółka Pol-Inowex rozmawia ws. 3-4 akwizycji zagranicznych, zadebiutuje na GPW 23 września
Spółka Pol-Inowex, która planuje debiut na rynku podstawowym giełdy warszawskiej 23 września po przeprowadzeniu oferty publicznej, rozmawia w sprawie akwizycji 3-4 podmiotów za granicą i jednego w Polsce, poinformował wiceprezes i współwłaściciel firmy Bartosz Świderek, w wywiadzie dla agencji ISB i DealWatch z grupy Euromoney.