Ósme Forum Oracle za nami

Wojciech Chmielarz
opublikowano: 17-05-2006, 00:00

Prawie 300 słuchaczy gościło na imprezie organizowanej przez Oracle. Pieniądze i IT — to nadal nośne tematy...

„Inwestycje — wykorzystanie kapitału w sektorze publicznym, teleinformatycznym oraz przemysłowym” — to temat ósmego już Forum Oracle, które odbyło się 15 i 16 maja w Warszawie. „Puls Biznesu” objął nad imprezą patronat medialny.

Wśród gości forum byli: Tomasz Nowakowski, wiceminister rozwoju regionalnego, Witold Orłowski, główny doradca ekonomiczny PricewaterhouseCoopers, i Artur Brzęczykowski, dyrektor marketingu Allegro. Ponad trzystu uczestników mogło się dowiedzieć, jak i dlaczego warto inwestować w technologię teleinformatyczną. Rozmawiano też m.in. o inwestycjach administracji publicznej, o technologiach mobilnych i ich wpływie na efektywne zarządzanie oraz o systemach informacyjnych podnoszących konkurencyjność firmy.

Na wieczornym bankiecie wręczono nagrody Lider Oracle siedmiu polskim firmom i organizacjom, które najskuteczniej wdrożyły aplikacje biznesowe autorstwa amerykańskiej korporacji.

— To forum stało się okazją, gdzie przedsiębiorcy mogą wymieniać poglądy i pomysły. Chcę państwa przekonać, że warto inwestować w teleinformatykę i software — mówił na rozpoczęciu forum Andrzej Dopierała, prezes Oracle Polska.

Oracle to jedna z czołowych firm w branży IT. Przez ostatnie półtora roku zainwestowała 20 mld dolarów w Polsce. Otworzyła tu Centrum Oprogramowania Mobilnego Oracle.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Chmielarz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu