Oto najlepsze banki w Polsce 2021 roku

opublikowano: 21-04-2021, 20:19

Tajemniczy klienci odwiedzali placówki i kontaktowali się zdalnie, żeby zbadać poziom jakości obsługi w bankach. Eksperci oceniali bezpieczeństwo systemów, analitycy produkty bankowe, a internauci - sposób komunikacji. Tak powstała XII edycja rankingu Złoty Bankier.

Złoty Bankier to najbardziej kompleksowy, merytoryczny i obiektywny ranking, w którym oceniana jest jakość obsługi klienta, produkty oraz sposób komunikacji marketingowej, a także bezpieczeństwo i innowacyjność. To XII edycja rankingu organizowanego przez „Puls Biznesu” i Bankier.pl.

Zwycięzcę w kategorii głównej - Złoty Bank - wyłoniło badanie wielokanałowej jakości obsługi, przeprowadzone metodą tajemniczego klienta przez firmę Kantar, partnera merytorycznego rankingu. Zobacz, które banki najlepiej obsługują klientów, i przeczytaj wywiad ze zwycięzcą.

Eksperci wskazali banki stosujące najlepsze rozwiązania w sferze bezpieczeństwa serwisów cyfrowych.

Wybrali też najciekawsze i najbardziej użyteczne innowacje fintech.

W czterech kategoriach produktowych szczegółowej oceny dokonywali redaktorzy serwisu Bankier.pl, którzy na co dzień analizują produkty finansowe.

Dowiedz się, który bank oferuje:

najlepsze konto osobiste

najlepszy kredyt hipoteczny

najlepszy kredyt gotówkowy

najlepszą kartę kredytową

O przyznaniu statuetek Złoty Bankier w kategoriach „najlepszy spot reklamowy”, „social media” i „bank wrażliwy społecznie” zadecydowały głosy internautów i ekspertów branżowych.

O tym, jak zmieniła się bankowość i jakie stoją przed nią wyzwania, opowiada Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny na Polskę, Czechy i Słowację w Mastercard Europe, partner strategiczny rankingu.

Jak przebiegało badanie i jakie są główne wnioski dla poszczególnych banków i całego sektora, opowiada Hanna Piotrowicz, dyrektor w Kantar Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane