Prezydent spotka się z marszałkiem wieczorem lub w nocy

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 11-01-2006, 21:18

Prezydent Lech Kaczyński spotka się z marszałkiem Sejmu Markiem Jurkiem późnym wieczorem lub nawet w godzinach nocnych - powiedział PAP sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński.

Prezydent Lech Kaczyński spotka się z marszałkiem Sejmu Markiem Jurkiem późnym wieczorem lub nawet w godzinach nocnych - powiedział PAP sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński.

Jak dodał, to marszałek prosił o spotkanie z Lechem Kaczyńskim. "Pan marszałek zapewne przedstawi panu prezydentowi sytuację, to jak wyglądały sprawy w Sejmie" - powiedział Łopiński.

Pierwotnie spotkanie marszałka i prezydenta było planowane na godz. 19.15. Marszałek odwołał je w związku z sytuacją w Sejmie. 

W środę wieczorem posłowie najpierw pod nieobecność marszałka, a potem uniemożliwiając mu prowadzenie obrad, przyjęli wniosek, który  otwiera drogę do możliwości głosowania nad budżetem na 2006 rok w sobotę. Wniosek dotyczył skrócenia procedury prac nad projektem budżetu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane