Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Kanryd: pieniądze lubią ciszę

MBE
27-12-2011, 00:00

Świętokrzyski wicelider nie chce chwalić się sukcesami. A ma czym. We wrażliwej na wahania koniunktury branży udało mu się osiągnąć świetny wynik.

Firma ze świętokrzyskiego Masłowa powstała w 2001 r. Jej właścicielami są: Jerzy Rydlewski i Wojciech Kania. Kanryd działa w branży instalacyjnej, głównie w województwie świętokrzyskim. Wykonuje instalacje zewnętrzne oraz roboty ziemne. Buduje sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wodociągowej, oczyszczalnie ścieków i wysypiska śmieci. Wiele z dotychczas wykonanych projektów zrealizowała w stolicy województwa świętokrzyskiego. Kanryd zapewnia, że stosuje wysokiej jakości materiały i zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, ma też własny sprzęt budowlany. Od początku działalności firma wybudowała ponad 120 km sieci wodociągowych oraz 60 km sieci kanalizacji. Zarządzanie tak prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem najwidoczniej całkowicie pochłania siły i zaangażowanie jego szefa i współwłaściciela, który nie chce rozmawiać z dziennikarzami. Na pytanie o działalność swojej firmy odpowiada więc, że „pieniądze lubią ciszę”. Wyniki, jakie firma osiągnęła w ostatnim czasie, pozwoliły jej na zajęcie drugiego miejsca w województwie świętokrzyskim. W 2010 r. wzrost obrotów spółki przekroczył 300 proc. O tym warto powiedzieć głośno.

110 miejsce w rankingu ogólnopolskim

WYNIKI 2010 r.

Zatrudnienie 42 osoby

Przychody 10,23 mln zł

Zysk netto 0,96 mln zł

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Kanryd: pieniądze lubią ciszę