Rokita zaprasza J.Kaczyńskiego na debatę do Krakowa

Polska Agencja Prasowa SA
18-09-2005, 19:37

Polityk Platformy Obywatelskiej Jan Rokita powiedział w niedzielę w Krakowie dziennikarzom, że bardzo chętnie spotkałby się na debacie z Jarosławem Kaczyńskim w piątek - tuż przed wyborami parlamentarnymi - w Krakowie.

Polityk Platformy Obywatelskiej Jan Rokita powiedział w niedzielę w Krakowie dziennikarzom, że bardzo chętnie spotkałby się na debacie z Jarosławem Kaczyńskim w piątek - tuż przed wyborami parlamentarnymi - w Krakowie.

    Rokita przypomniał, że w tej kampanii debatował z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim czterokrotnie i bardzo to lubi.

    "Gdyby w ostatnim dniu kampanii wyborczej, nie w Warszawie, nie w Gdańsku, czy gdziekolwiek indziej, ale w Krakowie mogła się odbyć debata między kandydatami na premierów dwu największych dziś partii politycznych w Polsce, to byłoby bardzo miłe dla Krakowa. Ja wierzę też, że debaty w Krakowie mają wyższy poziom niż gdziekolwiek indziej" - zaznaczył Rokita.

    Jak zaproponował, do spotkania z Jarosławem Kaczyńskim mogłoby dojść na krakowskim Rynku. Rokita zapewnił, że wszystkie jego debaty z liderem PiS są bardzo rzeczowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Rokita zaprasza J.Kaczyńskiego na debatę do Krakowa