Czytasz dzięki

Szef Amazon w Wielkiej Brytanii odchodzi by kierować muzeum

opublikowano: 18-06-2020, 19:08

Doug Gurr, który spędził dekadę w brytyjskim Amazon, kierując nim przez ostatnie cztery lata, odejdzie ze stanowiska by zostać dyrektorem Muzeum Historii Naturalnej, pisze The Telegraph.

Gurr zastąpi na stanowisku Michaela Dixona, który w czerwcu ubiegłego roku zapowiedział odejście ze stanowiska po 15 latach. Objęcie go przez Gurra, pomimo braku konkretnego terminu, zostało już zaakceptowane przez premiera Borisa Johnsona. Amazon poinformował, że Gurr pozostanie na stanowisku jeszcze przez pewien czas w tym roku. 

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, The Telegraph

Polecane