2006-01-10 15:19GTC chce przeznaczyć na nowe inwestycje 0,5 mld EUR do końca 2008 r.
Spółka Globe Trade Centre SA (GTC) szacuje, że w ciągu 3 lat na inwestycje przeznaczy około 500 mln euro i rozpocznie budowę obiektów w kolejnych trzech nowych krajach, zapowiedział we wtorek przewodniczący rady nadzorczej (RN) spółki Eli Alroy.
2006-01-10 14:30Radni Świnoujścia za budową gazoportu w ich mieście
Radni Świnoujścia niemal jednogłośnie przyjęli we wtorek podczas nadzwyczajnej sesji rady miejskiej uchwałę popierającą budowę gazoportu w tym mieście. Tylko jeden radny wstrzymał się od głosu.
2006-01-10 00:00Polimeni: 100 tys. metrów w 2-3 lata
2006-01-10 00:00JW wybrał Kuryłowicza
2006-01-10 00:00Dawne podziały widać do dziś
2006-01-09 13:41Zarząd woj. zachodniopomorskiego za budową gazoportu w Świnoujściu
Zarząd woj. zachodniopomorskiego poparł na specjalnie zwołanym w poniedziałek posiedzeniu budowę gazoportu w Świnoujściu.
2006-01-09 00:00Obie strony w okopach
2006-01-08 09:28Prezes zarządu PERN "Przyjaźń" został odwołany
W sobotę rada nadzorcza PERN "Przyjaźń" odwołała z funkcji prezesa zarządu Wojciecha Tabisia - poinformował w komunikacie przewodniczący rady nadzorczej Mirosław Skowerski.
2006-01-06 18:43Wojewoda zachodniopomorski do premiera w sprawie debaty o gazoporcie
Wojewoda zachodniopomorski Robert Krupowicz wystąpił do premiera Kazimierza Marcinkiewicza z prośbą, by szef rządu umożliwił przeprowadzenie publicznej debaty na temat wyboru lokalizacji gazoportu.
2006-01-06 13:42Wojewoda zachodniopomorski chce debaty ws. lokalizacji gazoportu
Wojewoda zachodniopomorski Robert Krupowicz wystąpił do premiera Kazimierza Marcinkiewicza z prośbą, by szef rządu umożliwił przeprowadzenie publicznej debaty na temat wyboru lokalizacji gazoportu.
2006-01-06 00:00Zabawa w chowanego
2006-01-06 00:00Kurs na zbliżenie Du Ponta i Ciechu
2006-01-05 14:17Zarząd MPSiŚ proponuje budowę gazoportu w Świnoujściu
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. ponowił propozycję budowy terminalu gazowego w Świnoujściu. Przedstawił ją m.in. premierowi, ministrowi gospodarki, PGNiG - poinformował media rzecznik ZMPSiŚ Wojciech Sobecki.
2006-01-04 09:41W łódzkiej i wałbrzyskiej SSE powstanie 6 fabryk za 510 mln zł
Na terenie łódzkiej i wałbrzyskiej strefy ekonomicznej powstaną po trzy fabryki, które dadzą zatrudnienie łącznie 1.130 osobom, podało Centrum Informacyjne Rządu (CIR) po wtorkowym posiedzeniu Rady Ministrów. Łączne nakłady inwestorów wyniosą 510 mln zł.
2006-01-03 16:55Rząd: specjalne strefy ekonomiczne
Rada Ministrów wydała rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie łódzkiej specjalnej strefy ekonomicznej.
2006-01-03 00:00J. W. Construction: drugi etap Parkowej
2006-01-02 00:00Pokaż mi swe biuro, powiem ci, kim jesteś
2005-12-30 00:00Duże inwestycje i usługi biletowe
2005-12-30 00:00Nowy Rok przychodzi ze Wschodu
2005-12-29 00:00Powstaje dolina aluminiowa