Wdrożenie tygodnia Young Digital Planet zamienił licencje Microsoftu

KA
opublikowano: 25-03-2009, 00:00

Young Digital Planet, producent oprogramowania edukacyjnego, jest pierwszą w Polsce firmą, która w ramach programu Microsoft Dynamics Move wymieniła używany od lat system Dynamics GP na nowocześniejszy system Dynamics NAV.

Firma Microsoft, producent systemu Dynamics GP, już kilka lat temu podjęła decyzję o zakończeniu z początkiem 2011 r. rozwoju i wsparcia dla jego polskiej wersji. Od 2006 r. system Dynamics GP nie był już sprzedawany. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłości działania biznesu klientów korzystających z tego oprogramowania Microsoft przygotował specjalną ofertę migracyjną — projekt Microsoft Dynamics Move. Obecni klienci Dynamics GP mogą migrować do systemów Dynamics NAV (dawniej Navision) lub Dynamics AX (dawniej Axapta) na wyjątkowo korzystnych warunkach i w dowolnie wybranym momencie.

W ramach projektu Move firmy mogą skorzystać z programu dofinansowania migracji i darmowej wymiany licencji oferowanych przez Microsoft. Liderem projektu Move została gdyńska firma Solemis Group.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu