Złap kontrakt: Firmy z Hongkongu szukają partnerów

SACH
opublikowano: 04-09-2012, 00:00

Azjatyccy przedsiębiorcy przyjeżdżają do Warszawy, aby znaleźć polskich kontrahentów w swoich branżach. Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) razem z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zapraszają polskie firmy na spotkanie z przedsiębiorcami z Hongkongu, którzy biorą udział w misji gospodarczej do naszego kraju.

Spotkanie odbędzie się 25 września w hotelu Sheraton w Warszawie. Do Polski przyjeżdża 13 azjatyckich firm. Zajmują się one takimi sektorami, jak m.in. sprzęt audio i elektronika, biżuteria, galanteria skórzana, tekstylia, odzież i bielizna.

Nie zabraknie też producentów upominków i artykułów promocyjnych.

Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak organizatorzy wymagają wcześniejszej rejestracji. Osoby zainteresowane udziałem powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy ze strony www.een. org.pl/ i przesłać go na adres piotrsierak@hktdc.org, nr faksu +22 830-07-11.

Więcej informacji

Piotr Sierak HKTDC Warsaw Office tel.: +22 357-74-05 e-mail: piotrsierak@hktdc.org

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu