Buduj i remontuj z głową

opublikowano: 16-12-2022, 13:09
aktualizacja: 16-12-2022, 15:30
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Sieć Budowlana.pl to ogólnopolska firma zrzeszającą hurtownie oraz dostawców z branży budowlanej. Umożliwia ona współpracę wiodącym podmiotom na rynku budowlanym w Polsce.

1.miejsce województwo opolskie - Sieć Budowlana Export

Na potrzeby inwestorów: Sieć Budowlana Eksport z Krzyżowej Doliny to dostawca nowoczesnych materiałów i rozwiązań technicznych dla budownictwa.
Na potrzeby inwestorów: Sieć Budowlana Eksport z Krzyżowej Doliny to dostawca nowoczesnych materiałów i rozwiązań technicznych dla budownictwa.

Sieć Budowlana.pl powstała w grudniu 2017 r. Celem firmy jest pozyskiwanie na potrzeby klientów produktów i innowacyjnych systemów przeznaczonych dla budownictwa z Unii Europejskiej jak i spoza jej granic. Systematyczne wprowadzanie nowego asortymentu ma pozwolić jej odbiorcom na zwiększenie atrakcyjności i na poszerzanie oferty dla kontrahentów.

Opolska Gazela Biznesu Sieć Budowlana Eksport - w latach 2019-21, na podstawie wyników z których opracowano tegoroczny ranking, należała i nadal należy właśnie do grupy Sieć Budowlana.pl – również wielokrotnego laureata rankingu Gazele Biznesu.

Dzięki udziałowi w grupie Sieć Budowlana Export ma dostęp do ponad 1300 dostawców. Poprzez własną platformę internetową umożliwia zapoznanie się z ofertą handlową w każdym czasie. Oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych różnych producentów. W jej ofercie znajdują się bramy, wełny mineralne, chemia, piece i elementy systemów ogrzewania, drzwi oraz rozwiązania do termomodernizacji budynków.

Właśnie termomodernizacja i służące jej materiały cieszą się ostatnio szczególnym zainteresowaniem klientów opolskiej Gazeli Biznesu. Okna trzyszybowe, materiały do wznoszenia ścian zapewniających oszczędność energii i nowoczesne systemy ogrzewania to rynkowe hity.

Odpowiedni dobór materiałów i wyposażenia oraz najwyższą jakość usług zapewniają wysoko wykwalifikowani reprezentanci oraz doradcy techniczni partnerów Sieci, gotowi zaspokajać indywidualne oczekiwania inwestorów. Podnoszą kwalifikacje, nieustannie uzupełniając swoje umiejętności i pogłębiają wiedzę. Cykliczne spotkania i szkolenia pozwalają na doskonalenie wiedzy o produktach oraz o nowościach.

Sieć Budowlana Eksport z Krzyżowej Doliny ma około 20 pracowników i wciąż szuka osób do pracy.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Więcej informacji - kliknij

Przeczytaj historie pozostałych Gazel, które wygrały w województwach:

Dolnośląskie Gea Invest: Konkurencja nigdy nie śpi.

Kujawsko-pomorskie Onlybio.life: Technologie bio i IT w służbie urody.

Lubuskie Irydium Europe: Nie śrubujemy celów finansowych, niepotrzebny nam taki stres.

Łódzkie Naprzód Hospital: W trosce o higienę i wyżywienie w ZOZ-ach.

Lubelskie Polcarbotran: Dobre relacje z klientami dają siłę.

Małopolskie CP Trade Energia i Gaz: Specjaliści od obsługi rynku energii.

Mazowieckie Lantre: Warto postawić na wiedzę i doświadczenie.

Podlaskie Syntis: IT to bezpieczny rynek, popyt nie spadnie przez lata.

Podkarpackie Enervigo: Transformacja energetyczna na 100 sposobów.

Pomorskie VGL Solid Group – Ligentia Group: Droga do osiągnięcia globalnej skali na rynku logistycznym.

Świętokrzyskie EkoEnergia Polska: Dopasować OZE do potrzeb.

Śląskie JM Stale: Wykorzystana zmiana warunków.

Warmińsko-mazurskie Goose Logistics Solutions: Sprawdzony partner w transporcie.

Wielkopolskie Integrale IT: Nie boimy się wyzwań.

Zachodniopomorskie Ray Trans: Jest trudniej, ale dla mądrych zawsze są dobre czasy

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane