Sprawdzony partner w transporcie

opublikowano: 19-12-2022, 01:15
aktualizacja: 22-12-2022, 15:17
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Goose Logistics Solutions konsekwentnie stawia sobie za cel obsługiwanie klientów w sposób kompleksowy i profesjonalny, tak aby stanowić dla nich partnera pierwszego wyboru w transporcie.

1.miejsce województwo warmińsko-mazurskie – Goose Logistics Solutions

Kamil Aleksandrowicz
prezes zarządu Goose Logistics

Cenne relacje: szacuje się, że pozyskanie nowego klienta jest 5–25 razy droższe niż utrzymanie istniejącego. Dlatego w Goose budujemy długotrwałe i uczciwe relacje z naszymi partnerami biznesowymi

Spółka Goose Logistcs Solutions powstała w 2018 r. w Olsztynie jako firma rodzinna. Głównym obszarem jej działalności są profesjonalne i efektywne usługi w zakresie spedycji drogowej na terenie Europy Zachodniej. Od momentu powstania ambicją firmy jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań spedycyjnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

– Zamysłem jest dojście do poziomu współpracy, przy którym żaden z naszych partnerów nie musi myśleć o szukaniu lepszych metod, bo wie, że Goose spełni jego oczekiwania i zrobi wszystko, by transport został zrealizowany z zachowaniem najwyższych standardów – mówi Kamil Aleksandrowicz, założyciel i prezes Goose Logistics Solutions.

Utrzymanie klientów jest szczególnie ważne w czasie kryzysu, który w ostatnich latach przetacza się przez świat. Rosnące koszty energii, paliw i płac przekładają się bezpośrednio na ceny towarów i usług. Już okres pandemii wymusił na Goose przedefiniowanie modelu funkcjonowania, widocznego na wielu płaszczyznach. Sposobem na rozwój firmy, pomimo trudnej sytuacji gospodarczej i problemów branży transportowej, było zainteresowanie się segmentem rynku, który nie ulegał ekonomicznemu załamaniu.

– E-commerce – to tu odkryliśmy duży potencjał i zdecydowanie mniejszą podatność tego segmentu na zawirowania związane z kryzysem geopolitycznym czy pandemicznym. Obsługujemy jednego z liderów rynku e-commerce, uzyskując 40 proc. naszego obrotu – opowiada Kamil Aleksandrowicz.

Tym, czym Goose zaskarbia sobie zaufanie i przywiązanie klientów, jest elastyczne podejście w zakresie oferowanych usług. Spółka nie sprzedaje gotowego produktu, lecz tworzy go pod indywidualne i niekiedy szybko zmieniające się potrzeby zleceniodawcy. Klienci to doceniają i pozostają z firmą na lata.

Specyfika spółki opiera się na jednolitych wartościach – Goose jest firmą rodzinną, dla której najważniejsi są ludzie.

– Podstawą naszej silnej pozycji na rynku są profesjonalni i energiczni pracownicy. To dzięki nim staliśmy się cenionym operatorem o międzynarodowym zasięgu. Każdy z naszych pracowników ma realny wpływ na kształt i funkcjonowanie firmy, to dla nas bardzo ważne. Naszą ideą było stworzenie przyjaznego i inspirującego miejsca pracy i to się udało – zapewnia założyciel spółki.

Goose stawia na budowanie dobrych relacji. Dla pracowników spółki potrzeby i oczekiwania klientów oraz partnerów biznesowych są tak samo ważne.

To podejście pozwala firmie osiągać coraz lepsze wyniki finansowe i umacniać pozycję na rynku. Dzięki temu Goose Logistics Solutions znalazła się w gronie najlepszych firm w kraju świadczących usługi w obszarach transportu, spedycji i logistyki.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Więcej informacji - kliknij

Przeczytaj historie pozostałych Gazel, które wygrały w województwach:

Dolnośląskie Gea Invest: Konkurencja nigdy nie śpi.

Kujawsko-pomorskie Onlybio.life: Technologie bio i IT w służbie urody.

Lubuskie Irydium Europe: Nie śrubujemy celów finansowych, niepotrzebny nam taki stres.

Łódzkie Naprzód Hospital: W trosce o higienę i wyżywienie w ZOZ-ach.

Lubelskie Polcarbotran: Dobre relacje z klientami dają siłę.

Małopolskie CP Trade Energia i Gaz: Specjaliści od obsługi rynku energii.

Mazowieckie Lantre: Warto postawić na wiedzę i doświadczenie.

Opolskie Sieć Budowlana Export: Buduj i remontuj z głową.

Podlaskie Syntis: IT to bezpieczny rynek, popyt nie spadnie przez lata.

Podkarpackie Enervigo: Transformacja energetyczna na 100 sposobów.

Pomorskie VGL Solid Group – Ligentia Group: Droga do osiągnięcia globalnej skali na rynku logistycznym.

Świętokrzyskie EkoEnergia Polska: Dopasować OZE do potrzeb.

Śląskie JM Stale: Wykorzystana zmiana warunków.

Wielkopolskie Integrale IT: Nie boimy się wyzwań.

Zachodniopomorskie Ray Trans: Jest trudniej, ale dla mądrych zawsze są dobre czasy

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane