Czajkowski: Przewozy Regionalne są nam winne kilkadziesiąt tys. zł

opublikowano: 08-02-2018, 15:53
aktualizacja: 08-02-2018, 15:54

Koleo, czyli kolejowy start-up ma problemy. Polregio wycofało się ze współpracy. A teraz Koleo i Przewozy Regionalne, które są właścicielem marki Polregio, przerzucają się odpowiedzialnością.- Koleo to jest pierwszy polski start-up kolejowy, wykorzystywany przez pół miliona pasażerów miesięcznie. To jest innowacyjna, w pełni polska platforma informacyjno- sprzedażowa, w której znajdziemy rozkład jazdy, ceny biletów oraz dla niektórych przewoźników możliwość zakupu biletu - Kuba Czajkowski, prezes spółki Astarium, właściciela platformy Koleo

Do 26 stycznia tego roku, przez Koleo można było też kupić bilety Przewozów Regionalnych, teraz takiej możliwości już nie ma.

- Od 26 stycznia - nad czym ubolewamy, dla nas to jest bardzo przykre, ale przede wszystkim przykre dla tysięcy pasażerów, którzy korzystali na co dzień z możliwości zakupu biletów Polregio poprzez platformę Koleo - nie mamy możliwości sprzedaży tych biletów. Wierzymy w to, że zarząd spółki Przewozy Regionalne zmieni swoja decyzję o nie przedłużaniu umowy z nami - mówi Czajkowski i dodaje - Zarząd Przewozów Regionalnych nie przedłużył z nami umowy. Przez ostatnie miesiące próbowaliśmy doprowadzić do tego, żeby dotychczas obowiązująca umowa została przedłużona na korzystnych dla obu stron zasadach - niestety nie było to możliwe i bardzo nad tym ubolewamy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy