LOT i Air Canada rozpoczynają wspólną eksploatację połączeń

opublikowano: 01-07-2004, 17:52

PAP: Polskie Linie Lotnicze LOT i Air Canada rozpoczęły w czwartek wspólną eksploatację połączeń lotniczych między Polską a Kanadą - poinformował w czwartek rzecznik LOT-u w komunikacie przesłanym PAP.

Dzięki temu LOT, który dotychczas latał tylko do Toronto, może zaoferować swoim pasażerom połączenia do kilkunastu miast w Kanadzie, w tym m.in. do Edmonton, Halifaxu, Ottawy, Quebecu, Montrealu, Vancouver, Winnipeg czy Calgary.

LOT wykonywać będzie rejsy na trasach do Toronto, Frankfurtu nad Menem, Londynu i Monachium, następnie pasażerowie przesiądą się na do samolotu Air Canada i polecą nim do miasta docelowego w Kanadzie.

Air Canada jest kolejną linią z sojuszu Star Alliance, z którą LOT podpisał umowę o wspólnej eksploatacji połączeń. W sezonie "Lato 2004" LOT współpracuje z dwudziestoma przewoźnikami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / LOT i Air Canada rozpoczynają wspólną eksploatację połączeń