MSX Resources odwołało publikację raportów rocznych bez wskazania nowego terminu

ISBNews
04-05-2015, 11:02

Ze względu na brak możliwości podejmowania decyzji przed radę nadzorczą, zarząd MSX Resources odwołał publikację jednostkowego i skonsolidowanego raportu za 2014 r. planowaną na 30 kwietnia br., nie wskazując jednocześnie nowej daty publikacji, podała spółka.

"Zarząd MSX Resources S.A. podaje do publicznej wiadomości, że z uwagi na niepełny skład rady nadzorczej, organ ten nie ma możliwości podejmowania skutecznych uchwał, w związku z czym do dnia dzisiejszego nie dokonał wyboru podmiotu uprawnionego do zbadania sprawozdań finansowych emitenta i grupy kapitałowej za 2014 rok" - czytamy w komunikacie.

W związku z tym odwołano publikację jednostkowego i skonsolidowanego raportu spółki za 2014 rok.

"Zarząd spółki dołoży wszelkich starań, aby publikacja raportów za 2014 rok nastąpiła w najbliższym możliwym terminie" - napisano także w materiale.

W kwietniu ub.r. walne zgromadzenie Mostostalu Export zatwierdziło zmianę nazwy na MSX Resources. Spółka znana dotychczas z działalności budowlano-deweloperskiej oficjalnie rozpoczęła funkcjonowanie w branży poszukiwawczo-wydobywczej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / MSX Resources odwołało publikację raportów rocznych bez wskazania nowego terminu