Poczta Polska ma dwuletni kontraktem na obsługę kurierską PWPW

ISBNews
opublikowano: 14-04-2016, 15:08

Poczta Polska podpisała dwuletni kontrakt na obsługę kurierską z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych (PWPW). W ramach tego kontraktu realizowane są wysyłki m.in. dokumentów ścisłego zarachowania, np. praw jazdy do instytucji (urzędy miast i gmin), podała Poczta.

"Obecna umowa Poczty Polskiej z PWPW w zakresie usług kurierskich rozpoczęła się dwa dni temu. Już od pierwszego dnia współpracy odbiory przesyłek od PWPW następowały elastycznie, w zależności od potrzeb i stopnia przygotowania ich przez klienta, co zostało pozytywnie ocenione przez naszych partnerów z PWPW. Realizacja tego kontraktu jest objęta szczególnym nadzorem" - powiedział dyrektor zarządzający sprzedażą w segmencie klienta kluczowego Poczty Polskiej Grzegorz Kurdziel, cytowany w komunikacie.

Poczta Polska wyznaczyła osobę odpowiedzialną za realizację kontraktu i wyposażyła PWPW w odpowiednie materiały operacyjne. Dodatkowo PP pomogła w przygotowaniu PWPW listów przewozowych, aby już w pierwszym dniu współpracy dokonać odbioru z PWPW wszystkich przygotowanych do dystrybucji przesyłek, podano także.

Poczta Polska ogłosiła pod koniec marca 2015 r. swoją strategię rozwoju. Motorem wzrostu grupy będą usługi paczkowe i kurierskie. Oznacza to dwukrotny wzrost przychodu z paczek i łańcucha usług dla e-commerce: powyżej 1,5 mld zł. Firma chce także jak najlepiej obsługiwać rynek tradycyjnych listów, które wciąż stanowią większość przychodów Poczty.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane