Woźniak: Będziemy rozmawiać o planach budowy Gazociągu Północnego

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 02-12-2005, 11:33

Minister gospodarki Piotr Woźniak odnosząc się do planów budowy niemiecko-rosyjskiego Gazociągu Północnego po dnie Bałtyku, powiedział w piątek, że bardzo ważne będą deklaracje polityczne nowego rządu Niemiec na ten temat.

Minister gospodarki Piotr Woźniak odnosząc się do planów budowy niemiecko-rosyjskiego Gazociągu Północnego po dnie Bałtyku, powiedział w piątek, że bardzo ważne będą deklaracje polityczne nowego rządu Niemiec na ten temat.

Przypomniał, że w piątek z wizytą do Polski przybywa kanclerz Niemiec Angela Merkel. "Podczas jej wizyty w naszym kraju będzie poruszana kwestia gazociągu" - powiedział Woźniak.

Minister zaznaczył, że nie są też wykluczone rozmowy na temat gazociągu ze stroną rosyjską. Dodał, że w rozmowach o gazociągu Polska chce się posługiwać "mandatem Unii Europejskiej".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Woźniak: Będziemy rozmawiać o planach budowy Gazociągu Północnego