Zaczął się Kongres Pracodawców

Wojciech Twardziak
11-10-2002, 00:00

W warszawskim Teatrze Polskim obradowała sesja inauguracyjna Kongresu Pracodawców Polskich, odbywającego się pod hasłem „Pracodawca Polski w 2004 roku”. Celem kongresu jest przygotowanie pracodawców do integracji z Unią Europejską, głównym organizatorem zaś Konfederacja Pracodawców Polskich, przy współudziale dwóch innych podmiotów zasiadających w komisji trójstronnej: Związku Rzemiosła Polskiego oraz Business Centre Club – Związku Pracodawców. Czwarta reprezentatywna organizacja — Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych — w kongresie nie uczestniczy.

Gościem otwarcia kongresu był premier Leszek Miller. Sesje branżowe i regionalne będą się odbywały w październiku i listopadzie w różnych miastach Polski. Sesja końcowa zaplanowana jest na 18 grudnia, kilka dni po kopenhaskim szczycie UE.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Twardziak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zaczął się Kongres Pracodawców