Firmy metalowe spotkają się w Lipsku

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 03-01-2017, 22:00

Ośrodek Enterprise Europe Network (EEN) działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (DARR) zaprasza polskie firmy do udziału w Międzynarodowych Targach Poddostawców Zuliefermesse w Lipsku. Warto zaznaczyć, że są one najważniejszym wydarzeniem w Europie dla branży metalowej i przedsiębiorstw poddostawczych. Wśród wystawców można tam spotkać producentów części, komponentów i modułów m.in. dla takich sektorów, jak motoryzacja, budowa maszyn, urządzeń i narzędzi, elektronika, elektrotechnika, medycyna, przemysł optyczny i lotniczy. Impreza odbędzie się od 7 do 10 marca. W tym samym czasie, również w Lipsku, przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w najważniejszych w tym roku targach dla przemysłu obróbki metali oraz branży budowy maszyn. Chodzi o Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec. Oba wydarzenia są okazją do nawiązania kontaktów między przedsiębiorcami z różnych krajów. © Ⓟ

WAŻNA DATA: 8.03

W tym dniu odbędzie się giełda kooperacyjna dla firm w ramach Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse w Lipsku.

WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.darr.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Firmy metalowe spotkają się w Lipsku