Spółka KGHM i Tauron do budowy bloku Blachowni – w tym kwartale
Jeszcze w tym kwartale prawdopodobnie zostanie powołana spółka celowa KGHM i Tauron Wytwarzanie dla budowy bloku gazowego o mocy 850 MW w Elektrowni Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu - poinformował we wtorek dyrektor Eugeniusz Białon z grupy Tauron Wytwarzanie.