08-10-2008, 22:09
Środowe notowania na amerykańskich giełdach
zdominowały nerwowość i niezdecydowanie. Inwestorzy wydawali się być
zdezorientowani. Nie wiedzieli jak mają się ustosunkować do zaskakującej decyzji
banków centralnych, w tym samego Fed w sprawie obniżenia stóp procentowych.
Mimo, że zmniejszenie ceny pieniądza to dobra informacja dla giełd, przez długie
godziny nie wzbudzała entuzjazmu wśród inwestorów.