Arrinera nie wjedzie na NewConnect?
W trakcie nieformalnych konsultacji władze GPW poinformowały zarząd Arrinery, że debiut spółki na NewConnect zagrażałby bezpieczeństwu i interesowi uczestników rynku - pisze "Parkiet". Sama spółka przekonuje, że problemu nie ma, bo wniosek o wprowadzenie akcji do obrotu nie został jeszcze nawet złożony.